MENÜ
SEPETİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlere Ücretsiz Kargo!

Saç Bakım Kil Maskesi (10’lu)

Saç Bakım Kil Maskesi (10’lu)
Yeni
Saç Bakım Kil Maskesi (10’lu)

Ürün Açıklaması
Günlük hayatımızda saçlarımızın maruz kaldığı çevresel etkenler saçlarımızı zayıflatıp dökülmesine neden oluyor. Ecoprobiotic sac bakım kil maskesi saçlarınızı içerdiği minerallerle besleyip güçlendirerek saç derinizin nem oranını da dengede tutarak sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Özellikleri

  • Saç derisindeki gözeneklerde biriken yağları, tozu, siyah lekeleri ve sivilceleri arındırarak saç köklerinin nefes almasını sağlar.
  • Saçlarınızı canlandırır ve saç diplerindeki ölü deriyi temizleyerek kepekten arındırır.
  • Saçlarınıza doğal güzellik katarak dolgun görünmesini sağlar.
  • Saçlarda oluşan elektriklenmeyi önleyerek derideki nem oranını da dengeler.

Önerilen Kullanım Şekli
DERMOTOLOGLAR VE MİKROBİOLOGLAR TARAFINDAN TEST EDİLMİŞ, ONAYLANMIŞTIR.

İÇİNDEKİLER: Jeotermal kaynak suyu, volkanik kil ve koruyucu içerir. Kimyasal herhangi bir madde içermez. Saçlarınızı su ile yıkadıktan sonra temiz saçlara,göz ve çevresine dikkat ederek ince bir tabaka halinde sürünüz. Sürdükten yaklaşık 10 dakika sonra saçlarınızı ılık su ile ovalayarak yıkayınız. Hassas ciltlerde bu süre yaklaşık 5 dakikadır. Bu uygulama saçlarınızın ihtiyacına göre haftada iki üç kere yapıla bilir. YAN ETKİLERİ:Maske yıkanıp temizlendikten sonra cildinizde hafif bir kızarıklık olabilir fakat bu ürünün doğal etkisidir ve işe yaradığını gösterir. Eğer kızarıklık ileri düzeyde ise bir dahaki maskenin bekleme süresi kısaltılmalıdır. Maske yapıldığı anda aşırı kaşıntı ve yanma hissi var ise b