MENÜ
SEPETİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlere Ücretsiz Kargo!

Ayak Bakım Kil Maskesi (10’lu)

Ayak Bakım Kil Maskesi (10’lu)
Yeni
Ayak Bakım Kil Maskesi (10’lu)

Ürün Açıklaması
Ecoprobiyotik ayak bakım kil maskesi ile yapacağınız maske hem ayaklarınıza hem vücudunuza rahatlık vererek tüm vücudunuzdaki kötü enerjiden kurtulmanıza yardımcı olacaktır Minareller bakımından çok zengin olan ürünümüz ayak sağlığı ve bakımı için hazırlanmış kil maskesidir.

Özellikleri

  • Ayaklardaki terlemenin sebep olduğu kötü koku,kaşıntı ,çatlama ve mantarların giderilmesinde sinerjik etki gösterir.
  • Ayaklarda oluşa bilecek mantar rahatsızlığında başlangıç ve ara tedavide destekleyici olarak kullanıla bilir.
  • Ayaklara rahatlık , canlılık, serinlik verir ve ayak yorgunluğunu alır.

Önerilen Kullanım Şekli
DERMOTOLOGLAR VE MİKROBİOLOGLAR TARAFINDAN TEST EDİLMİŞ, ONAYLANMIŞTIR.

İÇİNDEKİLER: Jeotermal kaynak suyu, volkanik kil ve koruyucu içerir. Kimyasal herhangi bir madde içermez. Ayaklarınızı su ile yıkadıktan sonra temiz ayaklarınızın üstüne ince bir tabaka halinde sürünüz. Sürdükten yaklaşık 10 dakika sonra ayaklarınızı ılık su ile ovalayarak yıkayınız. Hassas ciltlerde bu süre yaklaşık 5 dakikadır. Bu uygulama cildinizin ihtiyacına göre haftada iki üç kere yapıla bilir.

YAN ETKİLERİ: Maske yıkanıp temizlendikten sonra cildinizde hafif bir kızarıklık olabilir fakat bu ürünün doğal etkisidir ve işe yaradığını gösterir. Eğer kızarıklık ileri düzeyde ise bir dahaki maskenin bekleme süresi kısaltılmalıdır. Maske yapıldığı anda aşırı kaşıntı ve yanma hissi var ise beklemeden ayaklarınızı yıkamayı tavsiye ederiz. Ürünün gözle teması halinde bol su ile yıkayınız .

UYARI: