MENÜ
SEPETİM

200 TL ve Üzeri Alışverişlere Ücretsiz Kargo!

Femin Health

01 May Aloe Vera Yağı
feminhealth 0 2685
Yüzyıllardan beri kadınlar, çok çeşitli yollarla güzellik arayışına girmişlerdir.  Bu arayışta doğa, tıpkı hastalıklarda olduğu gibi güzellik sırlarına ulaşmada da hazine olma özelliğini asırlardır sürdürmüştür. İlkel topluluklarda insanların yüzlerini bitkisel veya madensel boyalarla boyamaları, Romalılarda göz bebeklerini büyük gösteren Belladona..
01 May Sodyum Humat Nedir
feminhealth 0 1111
Sodyum Humat Nedir?Yüzyıllar boyu kullanılagelen hümik maddeler, toprağın ruhu diye anılmaktadır. Hümik maddeler organik yaşamın ana maddesi olan dünya karbon rezervinin bir içeriğidir ve küresel olarak toplam karbonun %70-80 hümik maddelerden oluşmaktadır. Hümik maddelerin toprak veriminden insan sağlığına kadar çok geniş bir alanda kullanılmakt..
01 May Yosun Yağı
feminhealth 0 655
Yosun yağının cilt sağlığı üzerinde birçok olumlu etkisi vardır. Yosun yağı içerisinde bulunan vitamin mineraller cildin sarkmasını ve yaşlanmasını engeller. Düzenli olarak yosun yağı kullanarak cildinizin genç ve güzel görünmesini sağlamanız mümkün. Cildin parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cildin nem değerini korur ve kurumasını engeller...
01 May Yeşil Çay
feminhealth 0 332
Yeşil çay, gıda olarak çok sevilen ve tüketilen bir bitki olmasının yanı sıra cilde olan faydaları saymakla bitmezler.Anti-inflamatuar ve antioksidan olması nedeniyle yaşlanma belirtilerini yavaşlatır Cildin elastikiyetini artırır. Cildi güneşin zararlı ışınlarından korur Cilt lekelerinin tedavisin destekte oldukça etkilir. Bol miktarda K v..
01 May Üzüm Çekirdeği Yağı
feminhealth 0 341
Üzüm çekirdeği yağı, içerisinde bulunan vitamin ve mineral sayesinde cildin genç ve güzel görünmesini sağlar. Cildin nem değerini koruyarak elastik özelliğini kaybetmemesine yardımcı olur. Ciltte fazla kilo alıp verme sonucu oluşan çatlakların azalmasını sağlar. Ciltteki hücre yenilenmesini hızlandırarak ciltteki sivilce ve aknelerin yok olmasını s..
01 May Portakal Yağı
feminhealth 0 9718
Portakal yağı, vücudumuzda cilt sağlığından cinselliğe birçok alanda etkilidir.Portakal yağı ciltte oluşan kırışıklıkların azalmasında,cildin daha parlak görünmesinde yardımcı olur.C vitamini yönünden oldukça zengin olan bu meyve sadece dahilen değil haricen de kullanılmaktadır.Portakal yağının cilde faydaları;Portakal yağı yağlı ve karma cil..
01 May Limon Yağı
feminhealth 0 3965
Limon yağı, temizleyici özelliği ile birçok kozmetik cilt temizleme ürününün içinde kullanılır. Özellikle kuzey ABD ve Akdeniz ülkelerinde limon, cilt hastalıklarının tedavisinde M.Ö 800’lü yıllardan günümüze kadar kullanılmaktadır.Limon yağının cilde faydaları Ciltte meydana gelen nasırlarda ve siğillerde etki göstermektedir. Ciltte meydana..
01 May Kırmızı Biber Yağı
feminhealth 0 2494
Kırmızı biber yağı, sırrı acısında saklı olan acı biberin yemeklere lezzet vermesinin yanı sıra cilt bakımı içinde etken maddelere sahiptir. Biber acılığını içerisinde kapsasin adı verilen maddeden alır ve bu madde dolaşımı hızlandırır. Kırmızı biber yağının en önemli özelliklerinden biri vücudu uyararak kan dolaşımını hızlandırmasıdır. Böylelikle ..
01 May Karabiber Yağı
feminhealth 0 11610
Karabiber içerisindeki antioksidanlar, yaşlanma belirtilerine neden olan ve cildinize birden fazla şekilde zarar veren serbest radikallerle savaşır. Karabiber esansiyel yağı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve hatta koyu lekeler dahil erken yaşlanma belirtileri ile savaşır. Karabiber yağı, toksinleri cildinizden atmaya yardımcı olarak yumuşak ve ış..
01 May Hardal Yağı
feminhealth 0 7499
Hardal yağı birçok kozmetik ürününde kullanılan, uygulandığı bölgeyi uyarıp kan akışının hızlanmasını ve cildin rahatlamasını sağlayacaktır. Hardal yağı uygulanan bölgeyi temizleyip tıkalı gözenekleri açamaya ve cildimizin nefes almasını, terlemesini sağlayıp fazla sıvının dışarı atılmasını da sağlayacaktır. Hardal yağı anti bakteriyel, antifung..
01 May Zeytinyağlı Rahatlatıcı Masaj Yağı
feminhealth 0 2342
Zeytin yağı yaklaşık 4 bin yıldır sağlıkta bir mucize adete bir iksir olarak kabul edilmiştir. İçerisinde bulanan A,E,D,K vitaminleri, oleik asit ve insan sağlığına ve cildine faydalı daha nice aminoasit ve mineral barındırmaktadır. Vücudu güçlendirmek, zindelik vermek ve rahatlatmak için genel olarak zeytinyağı ve susam yağı kullanılır. Bunların y..
01 May Ginkgo Biloba Copy
feminhealth 0 260
Ginkgo Biloba, E vitamini açısından oldukça zengindir. Cilt sağlığının korunmasına destek olur. Ginkgo Biloba cilt üzerindeki çizgilere engel olduğu gibi, cilt kuruluğunu giderir. Ginkgo Biloba, E vitamini açısından oldukça zengindir. Yara izleri, akne, sivilce gibi cilt hastalıklarına giderilmesine de yardımcı olabilir. Ginkgo Biloba doğal gün..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)